محل تبلیغات شما

مریم در سراسر داروخانه های نیشابور ، شهری در شمال شرقی ایران ، به دنبال داروی دیابت مادرش گشت. این اقتصاددان 30 ساله توضیح داد: "من خسته به خانه برگشتم و نمی دانستم چه باید به مادرم بگویم." اواخر شب بود و من اینستاگرام را جستجو کردم. وای! جایی پیدا کردم که بتوانم داروهای مادرم را بخرم. "

تعداد فزاینده ای از ایرانیان برای خرید محصولات و راه اندازی مشاغل آنلاین به برنامه اشتراک عکس به عنوان بازار آنلاین جایگزین روی آورده اند. این امر تا حدی به دلیل ممنوعیت برنامه پیام رسان معروف Telegram در پیامدهای اعتراضات دسامبر 2017 و ژانویه 20 ایران است. تا آن زمان ، تقریبا نیمی از 82 میلیون جمعیت ایران از تلگرام استفاده می کردند. اگرچه تعداد کاربران اینستاگرام به اندازه کافی مشخص نیست ، اما در سال 20 گزارش شد که حداقل 24 میلیون کاربر وجود دارد و این هفتمین بازار بزرگ در جهان است.

نیلوفر ، دانشجوی 23 ساله معماری مستقر در رشت ، شهری در کنار دریای خزر ، گفت که پس از ممنوعیت تلگرام شروع به استفاده از برنامه اشتراک عکس کرد. "من از اینستاگرام نه تنها برای ارتباط با دوستانم و برای کسب اطلاعات استفاده می کنم ، بلکه تمام لباس هایم را از اینستاگرام خریداری می کنم."

وی افزود: "طرح ها بسیار بهتر و لباسها ارزان ترند. آنها در مقایسه با فروشگاه های سنتی بی نظیر هستند. فکر می کنم فروش فروشگاه ها از طریق فروشگاه اینستاگرام بیشتر از فروشگاه های واقعی است. وب سایت هایی برای همه چیز وجود دارد. "

خرید فالوورارزان اینستاگرام

هنوز هم ترکیبی از سو mis مدیریت ، فساد اداری ، همراه با اعمال مجدد تحریم های دولت ترامپ در سال 20 پس از خروج ایالات متحده از برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA) توسط دولت ترامپ ، باعث شده است که بسیاری از مردم ایران از نظر مالی با مشکل روبرو شوند. تورم همراه با از دست دادن حداقل 70 درصد ارزش ریال ایران از سال 20 ، متوسط ​​ایرانی را در ناامیدی اقتصادی قرار داده است. اما به رغم همین تحریم ها ، کاربران اینترنت ایرانی از طبقات اجتماعی بالاتر در حال یافتن راه هایی برای سودآوری هستند علیرغم - و در بعضی موارد به دلیل - تحریم های ایالات متحده.

از تعمیرگاه های اتومبیل گرفته تا مهندسان ، این کارآفرینان محصولات خود را خریداری می کنند ، خدمات ارائه می دهند و از طریق حساب های

افزایش فالووراینستاگرام اینستاگرام خود مشتری پیدا می کنند. در نتیجه ، اینستاگرام در ایران مانند آمازون ، eBay و وب سایت های مشابه تجارت الکترونیکی آنلاین کار می کند.

بابک ، یکی از بنیان گذاران Elit Kala (Elit_Kala) گفت: "شما می توانید خانه ها ، اتومبیل ها را بخرید ، بخرید یا اجاره کنید ، تلفن های هوشمند دست دوم ، رایانه و انواع وسایل الکترونیکی ، و همچنین لباس و کفش دست دوم استفاده کنید. ، یک فروشگاه اینستاگرام با تقریبا 61000 دنبال کننده

.چگونه فالووراینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

این مقاله توسط یک خارجی برای ایرانی ها نوشته شده

خوشحال میشم نظرتونو بدونم.

فالووربرترین

تخصصی افزایش اعتبار پیج های شبکه های اجتمائی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها